Rodzina pozująca do fotografii

O ByBaby

By Baby to kameralna rodzinna pracownia, w której dwójka kochających ludzi tworzy produkty z miłości do piękna z myślą o tych najmłodszych.

Gdy na świecie pojawił się pierwszy syn Tymek, kompletowali wyprawkę z ogromnym zaangażowaniem, stawiając na jakość, bezpieczeństwo i piękno. 7 lat temu było to nie lada zadaniem, gdyż tylko nie liczne marki miały także za piorytet zastosować główne warunki w swoich produktach. Z chwilą pojawienia się drugiej pociechy Tyśki postanowili, że spróbują stworzyć dla niej własną kolekcję.

Postawili na JAKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO I PIĘKNO, tak jak było to w przypadku pierwszego synka.

Z jednym ale… Stworzyli własną regionalną, polską markę – By Baby.

Materiał
Materiał
Materiał

W produkty, które tworzymy wkładamy całe serce i zaangażowanie, gdyż doskonale wiemy z własnego doświadczenia, jak ważny jest spokojny i bezpieczny sen maluszka już od pierwszych chwil narodzin..

Nasze produkty uszyte są z najwyżej jakości tkanin oraz wypełnienienia, które posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty 1 klasy.

Jeżeli szukasz pięknych i nietuzinkowych wzorów, stawiasz na bezpieczeństwo i jakość, zależy Ci aby produkty były starannie wykonane, będzie Nam niezmiernie miło jako zostaniesz z Nami na dłużej.

W naszej ofercie znajdziesz produkty wykonane z najwyższej jakości Bawełny Premium, Tkaniny Bambusowej , Bawełny organicznej (Muślin) a także połączenia z niezwykle miękkim i delikatnym Velvetem czy też Minky.

Zapraszamy serdecznie

Patrycja i Darek

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło